Uzay Çağı Caddesi Çağrı İş Merkezi NO: 74/26 OSTİM - ANKARA

DSC 1616

DSC  1616

Dsc 1616 Alarm Özellikleri Nedir

Kablolu veya kablosuz bir şekilde rahatlıkla kullanabileceğiniz özellikleri olan Dsc 1616 Alarm Sistemi günlük hayatınıza kolaylık sağlayan alarm sistemidir. Profesyonel olarak Dsc 1616 alarm paneli 2 adet telefonu alarm durumundayken arayıp sesli bir şekilde uyarmasını sağlar. Ev içine ve ev dışına rahatlıkla kurulum yapılabilir. Gece evde uyumanız halinde ise pır dedektörlerin dışında kapı ve pencerelerin bulunduğu yerde manyetik kontakları devreye alır.

Dsc 1616 Alarm Seti Teknik Özellikleri

Dsc 1616 Alarm Sistemi sizi ve sevdiklerinizi 24 saat korumaya devam eder. Huzurlu bir şekilde yaşantınıza devam etmenize yardımcı olur.

Teknik özelliklerini şu şekilde sayabiliriz;

  • . 6 on-board bölgeleri 16 kablolu bölge genişletilebilir.
  • . 32 kablosuz zon genişletilebilir.
  • . 2 PGM çıkışı genişletilebilir.
  • 500 olay ara belliği bulunur.
  • . 48 kullanıcı kodu bulunur.

Bu özellikler sayesinde tüm kapı ve pencerelerinizi güvence altına almış olursunuz ve rahat bir yaşantıya sahip olursunuz.

 

Kurulum Şekli

Dsc 1616 Alarm Sisteminin kurulumu oldukça kolaydır. Çok kullanışlı bir sistemdir. 1 saatten kısa bir zaman içerisinde rahatlıkla kurulabilir ve kullanılmaya başlanır. Alarm sisteminizi kurmanız için sadece şifrenizi girmeniz yeterli olur. Sisteme ek olarak ta isteğe bağlı opsiyonel olarak takabileceğiniz aksesuarlar ile alarm sisteminize birçok ek kabiliyet kazandırmış olabilirsiniz.

Kullanım Şekli

Şifrenizi girip kullanmaya başladığınızda keypad üzerindeki acil yardım tuşlarına basarak tek bir tuşla ambulansı arayabilir, itfaiye çağırabilir ve polisi arayabilirsiniz. İsteğe göre ise 1 yıl alarm haber alma isteği mevcuttur.

 

Alarm Haber Alma Avantajları Nelerdir?

Alarm Haber Alma Merkezi Aboneliğinin birçok avantajı vardır. 1 yıl süreyle kullandığınız zaman sizlere sunacağı avantajlar arasında alarmınız çaldığı zaman size telefonla ulaşıp herhangi bir sorunun olup olmadığın size sesli bir şekilde sorar.

Eğer size ulaşamazsa evinizde bir sorun olduğunu varsayarak emniyet güçlerine haber verir ve en kısa zamanda bulunduğun yere gelmelerini sağlar. Sistem iş yerinizde kurulu ise iş yerinin açılıp ve kapanış saatlerini merkezimize bildirebilirsiniz. Bu saatler dışında sizin izniniz olmadan iş yerinize kimse giremez.